www.jaskiniasolna.ustron.pl
Mapa Email
   
 
 
Sanatorium Uzdrowiskowe "MALWA"
Sanatorium Uzdrowiskowe „MALWA” prowadzi działalność leczniczą od 1979 roku. Jest jednym z najstarszych sanatoriów w Ustroniu. Tu pod okiem wykwalifikowanych specjalistów z zakresu balneologii, rehabilitacji i fizykoterapii kuracjusze nabierają tężyzny fizycznej oraz poprawiają swój stan zdrowia. W ośrodku leczy się choroby układu ruchu, choroby dróg oddechowych, naczyń obwodowych, zaburzenia neurologiczne, nerwice wegetatywne, cukrzycę. Sanatorium się również organizacją turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych w części refundowanych przez Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie i Miejskie Ośrodki Pomocy Społecznej oraz PFRON. Zapraszamy do naszego Sanatorium.
www.sanatorium-malwa.com
Miasto Ustroń
Urokliwie położona w Beskidzie Śląskim miejscowość uzdrowiskowa, słynąca z licznych sanatoriów i uzdrowisk. Ustroń to miejsce bogate w liczne rozrywki turystyczne, wczasowe i gastronomiczne, co roku odbywa sie w nim ponad 100 doskonałych imprez kulturalnych i sportowych. Bogata baza turystyczno-sportowa umożliwia odwiedzającym tą miejscowość wczasowiczom, turystom i kuracjuszom licznych sposobów aktywnego wypoczynku. Serdecznie zapraszamy do Ustronia - Bramy Beskidów.
www.ustron.pl
Uzdrowiskowa Karta Korzyści
Uzdrowiskowa Karta Korzyści to program atrakcyjnych zniżek i ofert, przygotowany specjalnie dla osób ceniących walory wypoczynkowe polskich uzdrowisk. Program jest skierowany do osób dorosłych, i pozwala posiadaczom Karty na skorzystanie z oferty sanatoryjnej wybranych, polskich uzdrowisk w specjalnych cenach, promocjach i rabatach, a także z promocyjnej oferty firm, organizacji i instytucji działających na terenie danego miasta uzdrowiskowego.
www.zdrowy-senior.org

 

 

 

 

 

 
Projekt, fotografie, wykonanie i utrzymanie strony www - Marek Landowski - www.marlan.pl